Produkti


Apvārsnis
Tildes Jumis
Uvis
Apvārsnis
Hansa Financials
Pasaka
Ofiss 1
Pirmais Kontakts
Ankravs
Kentaurs Pro
Kentaurs Integra
Kentaurs Enterprise
Microsoft Business Navision
Integrēta programmatūras risinājumu saime

“Apvārsnis” ir integrēta programmatūras risinājumu saime, kas nodrošina uzņēmuma finansu un vadības, grāmatvedības, krājumu un personāla vadības, pārdošanas un iegādes, kā arī nozares specifisku funkciju veikšanu datorizētā vidē. “Apvārsnis” veicina informācijas apriti starp dažādām uzņēmuma funkcionālām daļām un atvieglo uzņēmuma vadības lēmumu pieņemšanu.“Apvārsnis” realizēta kā 32 - bitu programma darbam ērtajā Windows vidē. Tā strādā ar populārākajām datu bāzu vadības sistēmām - Oracle un Microsoft SQL serveri. Mūsu klientu ērtībai ir radīta vienkārša un ērta datu ievades sistēma.


Jaunais “Apvārsnis” nodrošina jebkura uzņēmuma finansu grāmatvedības, kā arī vadības struktūru veiksmīgu darbu. Papildus ievērojami uzlabotām programmas pamatfunkcijām jaunajā sistēmā iekļauts arī pilns atbalsts elektronisko norēķinu veikšanai, visplašākās datu importa un eksporta iespējas, atbalsts attālinātiem lietotājiem, padziļināta integrācija starp dažādām datu bāzēm utt.


Sistēmas kodolu veido šādi funkcionāli moduļi:
- Virsgrāmata
- Finanses (Kase/Banka)
- Norēķini (Debitori/Kreditori/Avansieri)
- Krājumi

Programma ir veidota Latvijā, kas nozīmē kompleksu pieeju klientam gan sistēmas ieviešanas, gan tās darbības laikā. Klientam tiek nodrošināta programmas nepārtraukta atbilstība valstī pieņemtajiem valodas un finansu dokumentācijas standartiem.

 Grāmatvedības un noliktavas programmu serviss


Licencētas biroja datorprogrammas


Kases aparāti un kases sistēmas


Serviss un atbalsts
Par uzņēmumu
Produkti
Klienti
Jaunumi
Your Business Our Solution www.era.lv - webdesign, internet solutions, hosting