Produkti


Kentaurs Pro
Tildes Jumis
Uvis
Apvārsnis
Hansa Financials
Pasaka
Ofiss 1
Pirmais Kontakts
Ankravs
Kentaurs Pro
Kentaurs Integra
Kentaurs Enterprise
Microsoft Business Navision
Vienkāršs un ērts nelieliem uzņēmumiem

“Kentaurs Pro” ir grāmatvedības, noliktavas un ražošanas uzskaites un analīzes sistēma, kas paredzēta nelielu un vidēju uzņēmumu, kā arī budžeta iestāžu grāmatvedības automatizācijai. Datorizēta sistēma, kas aptver visu uzņēmuma saimnieciskās un finansu uzskaites ciklu - no kases ordera izdrukas līdz pat iespējai analizēt uzņēmuma darbību.


Programmas “Kentaurs Pro” priekšrocība - labot un pielāgot specifiskajām vajadzībām visus grāmatvedības dokumentus un datus, un sagatavot tos drukāšanai uz printera vai nosūtīšanai elektroniskā formātā. Visus dokumentus - no kases ordera līdz VID atskaitei - glīti noformētus var saņemt izdrukas veidā.


Programma darbojas Windows vidē latviešu valodā, ir viegli saprotama un elementāri apgūstama. Programma ir ērti pārskatāma, un tai ir rūpīgi izstrādātas izdruku formas. Strādājot ar datoru tīklā, pilnībā automatizēsiet savu grāmatvedību, jo strādājot ar programmu tīklā, vairāki lietotāji vienlaikus var izmantot vienus un tos pašus datus.


“Kentaurs Pro” ir programma, kas paredzēta saimnieciskām un finansu uzskaitēm, finansu analīzei, algu aprēķinu, noliktavu un pamatlīdzekļu grāmatvedības veikšanai, un tā ir izveidota atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai un grāmatvedības uzskaites starptautiskajiem standartiem.

 Grāmatvedības un noliktavas programmu serviss


Licencētas biroja datorprogrammas


Kases aparāti un kases sistēmas


Serviss un atbalsts
Par uzņēmumu
Produkti
Klienti
Jaunumi
Your Business Our Solution www.era.lv - webdesign, internet solutions, hosting