Produkti


Uvis
Tildes Jumis
Uvis
Apvārsnis
Hansa Financials
Pasaka
Ofiss 1
Pirmais Kontakts
Ankravs
Kentaurs Pro
Kentaurs Integra
Kentaurs Enterprise
Microsoft Business Navision
Risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem

Grāmatvedības un noliktavas uzskaites datorprogramma “Uvis” ir optimāls vadības un finansu uzskaites risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem. “Uvis” nodrošina uzskatāmu informāciju par uzņēmuma finansu rādītājiem, atvieglo darbu ar kases un bankas operācijām, veic visaptverošu debitoru, kreditoru un avansieru uzskaiti, kā arī detalizētu krājumu, pamatlīdzekļu personāla uzskaiti, rēķina algas utt.


Svarīgi atzīmēt, ka uzņēmumam augot, iespējama vienkārša un viegla pāreja no “Uvis” uz “Apvārsnis” .


Visi sistēmas moduļi ir integrēti. Tas nodrošina pilnīgu datu un informācijas redzamību, piemēram, no jebkuras atskaites iespējams izsekot līdz pat to veidojošiem pirmdokumentiem, elementāri var saistīt preču dokumentus ar maksājumu dokumentiem, redzēt klientu kontu atlikumus reālā laikā utt. Jebkurš dokuments ir jāievada tikai vienu reizi, un tā grāmatojums uzreiz ietekmē kopējo kontu apgrozījumu.


Datorprogrammā “Uvis” iespējams izpildīt visus grāmatvedības reģistrus, iegūt apgrozījuma pārskatus, galveno grāmatu, peļņas - zaudējuma aprēķinu, PVN deklarāciju, bilanci, nodokļu atskaites, finansu rādītāju analīzi, klientu un preču artikulu attiecības.


“Uvis” ļauj strādāt vienlaicīgi ar neierobežotu daudzumu dokumentu vienlaicīgi, turklāt jebkura dokumenta veidošanas laikā ir iespējams pievienot jaunus nepieciešamos datus. Visas programmā iegūstamās atskaites un pārskatus ļoti vienkārši un ērti iespējams eksportēt uz MS Excel.

 Grāmatvedības un noliktavas programmu serviss


Licencētas biroja datorprogrammas


Kases aparāti un kases sistēmas


Serviss un atbalsts
Par uzņēmumu
Produkti
Klienti
Jaunumi
Your Business Our Solution www.era.lv - webdesign, internet solutions, hosting